Diferro Makina San. ve Tic. Ltd. Şti.

DİFERRO 1985 yılında “SEÇKİN ÜTÜ” firması kuruluşuyla transfer pres, ütü ve buhar kazanları üretici marka olarak sektöre başlamıştır.

Tekstil üretimini hızlandırmak ve daha profesyonel ürünlerle müşterilerine hizmet sunmak misyonuyla 2009 yılında “DİFERRO CALENDERS” adını tescilleyerek kalender üretiminde öncü marka olmayı hedeflemiştir.

Güven, yüksek kalite ve hızlı teslimata önem vererek makinalardaki görsel, fonksiyonel niteliklerini sizlere yurtiçi, yurtdışı fuarlarında sergilemektedir

İnsan ve çevre sağlığını koruma altına alacak şekilde üretim yapıldığını kanıtlayan CE ve İSO 9001 sertifikaları ile geniş ürün yelpazesiyle tüm dünyaya ihracat yapmaktadır.

Şirket olarak genç, dinamik, tecrübeli çalışanlarıyla, müşteri talep, ihtiyaç ve memnuniyetini ön plana almış yönetim anlayışıyla hizmet sunmaktadır

Diferro kurulduğu yıldan beri hızla büyüyor, gelişimci ekip anlayışıyla makinaların da yeniliğe önem verdiği gibi ülkesinde kalender üretiminde kendini birinciliğe taşımayı başarmış, avrupa’nın ilklerinden olmayı hedeflemiş ve bir çok ülkede distribütör bulundurmaktadır. makinaların dış tasarımları kadar iç dizaynında da üst düzey malzeme kullanarak kaliteyi, uygun fiyatla birleştirerek eş değer firmaların önüne geçmiş öncü bir firmadır.

  • E-mail
    This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Lütfen adınızı giriniz.
Telefon numarası giriniz.
E-Mailinizi giriniz.
Invalid Input

Diferro Makina © 2020
E2